2018-06-23
Wejherowo,

46-letni mężczyzna mogący mieć związek z molestowaniem kilkuletniego dziecka dobę po zdarzeniu został zatrzymany. Nad sprawą ciągle pracowało kilkunastu policjantów. To oni weryfikowali wszystkie informacje, które do nas docierały. Jedna z informacji przyniosła przełom w sprawie. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i publikację monitoringu.

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który może mieć związek z molestowaniem kilkuletniego dziecka. Wczoraj opublikowaliśmy monitoring, który udostępniły setki osób na portalach społecznościowych, w poszukiwanie mężczyzny zaangażowały się również media. Policjanci od początku zgłoszenia bardzo intensywnie pracowali nad tą sprawą. 

Przesłuchaliśmy kilkadziesiąt osób, weryfikowaliśmy zapisy monitoringów z wielu miejsc. Kryminalni prowadzili działania operacyjne, które miały na celu ustalenie tożsamości mężczyzny i zweryfikowanie wszystkich informacji pojawiających się w sprawie. 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i publikację monitoringu. Otrzymaliśmy bardzo wiele informacji, które całodobowo weryfikowali policjanci. Jedna z informacji przyniosła przełom w sprawie. 46-letni mężczyzna został zatrzymany. 


Sąd na wniosek Prokuratora zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na najbliższe 3 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie,
84-200 Wejherowo, ul. Dworcowa 14,
Telefon : (058) 672 97 22,
Kanał RSS  policji
© 2018 r.