2018-07-02
Gniewino,

W niedzielę Komendant Komisariatu Policji w Gniewinie uroczyście przywitał policjantów Oddziałów Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy w okresie letnim będą wspierać gniewińskich mundurowych w pełnieniu służby na terenie tej gminy Gniewino i Choczewo. Dodatkowe siły policyjne mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających te miejscowości.

W miniony weekend odbyło się oficjalne przywitanie 4 policjantów z Oddziałów Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy w sezonie letnim będą pełnić służbę na terenie  gmin Choczewo oraz Gniewino. Funkcjonariuszy witało kierownictwo gniewińskiej jednostki Policji. Od początku lipca do 31 sierpnia policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku będą wspierać w pełnieniu służby miejscowych policjantów.

Sezon letni to czas wytężonej pracy mundurowych. Oddelegowani do służby policjanci czuwać będą nad porządkiem publicznym oraz bezpieczeństwem mieszkańców i turystów odwiedzających w tym czasie te nadmorskie miejscowości.

 
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie,
84-200 Wejherowo, ul. Dworcowa 14,
Telefon : (058) 672 97 22,
Kanał RSS  policji
© 2018 r.