2018-09-26
Wejherowo,

Policjanci z wejherowskiej drogówki zatrzymali 28-latka, który kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy marihuanę. Wczoraj mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, natomiast za posiadanie narkotyków nawet do lat 3.

W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci z drogówki zatrzymali na ul. Rzeźnickiej w Wejherowie do kontroli drogowej kierowcę seata. Podczas sprawdzania kierowcy funkcjonariusze ujawnili przy nim marihuanę. Przeprowadzone wobec kierowcy badanie narko-testem, wykazało, że był on także pod wpływem narkotyków. Mieszkańcowi powiatu wejherowskiego została pobrana krew do analizy. 38-latek został doprowadzony do wejherowskiej komendy i noc spędził w policyjnej celi.

Mężczyzna wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Natomiast kwestia kierowania pod ich wpływem zostanie rozpatrzona dopiero po uzyskaniu w tej sprawie opinii biegłego specjalisty. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za kierowanie pod ich wpływem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

 
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie,
84-200 Wejherowo, ul. Dworcowa 14,
Telefon : (058) 672 97 22,
Kanał RSS  policji
© 2018 r.